Завершується реконструкція приймального відділення Лубенської лікарні

В рамках президентськї програми «Велике будівництво» на Полтавщині планується ввести в експлуатацію 8 приймальних відділень. В Полтавській обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського ця робота вже завершена. В кількох інших, зокрема, у Хоролі, будівельні роботи – на завершальному етапі. Серед таких – і відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги комунального підприємства «Лубенська лікарня інтенсивного лікування». З ходом його реконструкції ознайомився голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

В планах до 1 квітня – завершити будівельні роботи в Лубенській лікарні інтенсивного лікування, наголосив Олег Синєгубов. Тут активно триває реконструкція приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги. За словами підрядників, в приміщенні ще треба переробити вентиляцію, встановити систему кондиціювання та зробити деякі інші поточні роботи. І у перший весняний день лубенці очікували доставку апарату комп’ютерної томографії.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Це велика частина того медичного обладнання, яке у цьому приймальному відділенні має бути. Щодо темпів, вони мали б завершити всі будівельні роботи до 1 квітня. Ми зараз будемо проводити нараду із представниками місцевої влади, представниками безпосередньо підрядної організації, будемо з’ясовувати, які ще ми маємо зробити кроки, щоб врешті-решт саме будівельна частина була на завершальному етапі.

Хоча замовником на цьому об’єкті є власне орган місцевого самоврядування, але Олег Синєгубов відзначив велику увагу, яку приділяють роботам підрозділи ОДА. Останні, зокрема, щотижня тримають це питання на контролі, оперативно допомагають вирішувати проблемні питання у разі їх виникнення. Так фахівці департаменту охорони здоров’я ОДА надали вимоги до приміщень з огляду на сучасне та дороговартісне обладнання, яке там планується встановити. Подякував голова ОДА і народному депутату України  Анастасії Ляшенко, яка опікується будівництвом приймального відділення та особисто тримає це питання на контролі. Адже  Лубенська лікарня інтенсивного лікування надаватиме послуги не лише мешканцям міста, Лубенського району, а й прилеглих населених пунктів з інших районів.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Будемо намагатися завершити будівельні роботи до 1 квітня. Все буде залежати від погодніх умов. Я думаю, що основна частина робіт все ж буде завершена.

Взагалі на цей об’єкт із держбюджету виділена субвенція 7,2 мільйона гривень, яка повністю профінансована. Сама ж  Лубенська лікарня визнана опорною та має обслуговувати за рік близько 200 тисяч пацієнтів. 

Стрічка новин