Ще одна корисна властивість яблук

Ще одна корисна властивість яблук

Для нашої країни яблука – найдоступніший фрукт. Вони цілий рік є у продажу й у багатьох ростуть на дачі. Корисні властивості фрукта неможливо переоцінити.

Всі знають, що раціон необхідно збагачувати фруктами, тому що вони насичують організм вітамінами і мікроелементами. При чому, особливу увагу варто приділити яблуку. Вчені з'ясували, що цей фрукт позитивно впливає на мозкову активність і здатний запобігти розвитку хвороби Альцгеймера.

Фахівці з'ясували, що в складі яблук є сполуки, які можуть зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера – тип деменції, при якому головний мозок перестає виконувати свої функції належним чином. За допомогою експерименту на лабораторних гризунах вчені довели, що кверцетин, що міститься в шкірці яблук допомагає підтримувати нейрогенез – процес утворення нервових клітин.

Однак треба пам'ятати, що яблука не є самодостатнім продуктом. Раціон сучасної людини обов'язково має бути різноманітним, оскільки різні овочі і фрукти містять дещо різні пропорції вітамінів і мікроелементів. І для забезпечення організму достатньою кількістю вітаміну С або, наприклад, заліза потрібне поєднання кількох факторів.

Стрічка новин