Малюнки зіньківських учнів потрапили до шкільного підручника

Для них та для їхніх педагогів, говорять, це стало справжньою несподіванкою. Наша знімальна група завітала до художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської станції юних техніків. Саме там народилися малюнки, що згодом стали всеукраїнським надбанням.

Вихованці художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської станції юних техніків – неодноразові переможці районних, обласних, Всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсів. Ось і нещодавно діти надіслали свої творчі доробки до столиці.

Майя Ландик, керівник художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської станції юних техніків

- Ці роботи були надіслані у Всеукраїнську Національну бібліотеку для дітей. Дітям прислали дипломи учасників конкурсу «Мрійник року». Ми надсилали багато робіт. Дипломи отримала кожна дитина.

Ні педагоги, ні діти не очікували, що їхні творчі ініціативи матимуть продовження. Більше того – стануть невід'ємною частиною всеукраїнського навчального процесу.

Майя Ландик, керівник художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської станції юних техніків

- Роботи тематичні. Вони відповідають темам, які розкриті у підручнику. Це стало для нас дуже великою несподіванкою. Ми цього не очікували. Але дуже-дуже раді, що так трапилося. І роботи дітей нашої студії потрапили у підручник із української мови.

Максима Кеда, учень художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської СЮТ

- Я був приємно здивований, що моя робота потрапила у підручник з «Української мови».

Софія Гармаш, учениця художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської СЮТ

- Нещодавно я випадково зустріла свою роботу у підручнику, за яким я навчаюся. На цій роботі я намалювала маму, і себе у проміннях сонця і рушнику у квітах.

Художня студія «Первоцвіт» у Зінькові працює більше 25 років. Її вихованці постійно вдосконалюють свою майстерність, працюючи у різних техніках. 

Майя Ландик, керівник художньої студії «Первоцвіт» Зіньківської станції юних техніків

- Це - і фарби, і пластилін, і гуаш, і пастель. Ми працюємо усім, чим можна малювати. Дуже любимо поєднувати різні техніки.

А отож, юні зіньківчани сподіваються на нові творчі перемоги.

Стрічка новин