З 2 кг наркотиків затримали жителя Лубенського району

З 2 кг наркотиків затримали жителя Лубенського району

Оперативники спільно зі слідчими під час санкціонованого обшуку виявили наркотичні засоби рослинного походження в будинку 25-річного місцевого чоловіка.

Т.в.о. начальника Лубенського районного відділу поліції Дмитро Майборода, повідомив: 

"У домогосподарстві місцевого жителя поліцейські виявили близько двох кілограмів подрібненої речовини рослинного походження – канабіс. Вилучений речовий доказ направлений на експертне дослідження. Крім цього, фігурант використовував власне помешкання  як наркопритон, де він разом з іншими особами вживали наркотики".   

За даним фактом проводиться досудове слідство за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів) та частиною 1 статті 317 (Організація місць для незаконного вживання наркотичних речовин) Кримінального кодексу України.

Зібрані матеріали досудового розслідування скеровані до суду з обвинувальним актом відносно фігуранта. У разі доведення вини, чоловіку загрожує позбавлення волі строком до п’яти років, повідомляютьу поліції.

Стрічка новин