«Ворскла» здобула першу перемогу у 2021 році

Вчора у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовсього полтавські вболівальники вперше за довгий час пандемії побачили великий футбол.

В рамках шістнадцятого туру Української Прем’єр-ліги «Ворскла» приймала «Олександрію» та впевнено перемогла з рахунком 3:1. Полтавці забили першими вже на 39 хвилині – відзначився Владислав Кулач. На початку другого тайму гості відігралися, але на сімдесятій хвилині дебютним голом в УПЛ відзначився люксембуржець Олів’є Тілль, а через сім хвилин остаточну крапку в грі поставив з пенальті той же Кулач. Головне завдання було не поступитися в боротьбі фізично сильній «Олександрії», так прокоментував гру головний тренер ворсклян  Юрій Максимов.

Юрій Максимов, головний тренер ФК «Ворскла» 

- На 2 поверсі програвали. Так як у нас більш низькі футболісти, ми більш технічніші внизу, але ще й зимове поле не дозволяло, у нас це проблема №1. Легше, звісно, оборонятися. В боротьбі ми не поступалися. Футболісти всі були налаштовні, і десь щастя було на нашому боці. Завжди везе тим, хто більше цього хоче.

Артем Челядін, півзахисник ФК «Ворскла»

- Дуже тяжка гра, поле дуже тяжке, нам ще психологічно було дуже важко, десь 5 – 6 ігор не могли виграти, дуже хотілося порадувати наших вболівальників, довго грали без них і дуже хотілося перемогти. Думаю, за рахунок цього ми виграли, бо більш хотіли перемогти сьогодні.

Стрічка новин