«Ворскла» U-21 – «Олександрія» U-21 4:1

Сьогодні дублери полтавської «Ворскли» з великим рахунком 4:1 розгромили третю команду молодіжної першості України «Олександрію». Гра проходила в Копилах, що під Полтавою, на навчально-тренувальній базі футбольного клубу «Полтава».

Долю протистояння молодіжка з Полтави вже вирішила протягом перших 45-ти хвилин. Господарі одразу кинулися в атаку, заволоділи ініціативою та, створивши чотири гарних моменти, всі їх стовідсотково використали на свою користь. Два з голів глядачі наших новин о 12:30 могли спостерігати під час прямого включення зі стадіону.

Даніїл Сємілєт, капітан команди «Ворскла» U-21

- Досить непогані передачі, пресингували суперника, грали першим номером, не давали взагалі їм вийти з оборони, і в принципі на їх помилках ми вирішували моменти.

У другому таймі попри всі зусилля і намагання відігратися молодь з Кіровоградщини спромоглася забити лише один гол. Головний тренер молодіжки ворсклян Віталій Косовський зазначив, що ретельно проаналізували поразку від Руху 1:3, проводили тактичні заняття,  розуміючи силу суперника.

Віталій Косовський, головний тренер «Ворскла» U-21

- Вони протягом пів року не програвали, зараз на третій позиції, команда дуже збалансована і стабільна, і ми налаштовувалися, перш за все, на боротьбу, розуміли, що легко не буде, але в моєму розумінні ми переграли суперника тактично.

А завтра о 17.00 вже основний склад «Ворскли» проведе черговий поєдинок у рамках чемпіонату України. На стадіоні імені Олексія Бутовського команда з Полтави прийматиме основний склад «Олександрії».

Стрічка новин