Біля "лінії зіткнення" запрацювала поліцейська станція

Біля "лінії зіткнення" запрацювала поліцейська станція

Поліцейська станція покликана посилити громадську безпеку вздовж лінії зіткнення в Луганській області.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції здійснила ремонт приміщення поліцейської станції, що відтепер працюватиме у селищі міського типу Трьохізбенка на Луганщині, яке знаходиться за два км від «лінії зіткнення».

Раніше найближчий відділ поліції, до якого могли звернутися мешканці Трьохзібенки, знаходився за 40 кілометрів. Новозбудована поліцейська станція покликана посилити оперативність та своєчасність реагування правоохоронних органів на запити громадян та підтримку безпеки мешканців, що проживають вздовж «лінії зіткнення». Крім того, поліцейська станція забезпечуватиме охорону громадського порядку не тільки в Трьохізбенці, а ще й у чотирьох населених пунктах. Це села Кряківка, Лобачеве, Лопаскине та Оріхове-Донецьке, які знаходяться вздовж «лінії зіткнення», де сукупно з Трьохізбенкою проживає понад 4 500 населення.

Керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну зазначив, що відкриття поліцейської станції сприятиме довгостроковій підтримці громадського порядку та посиленню безпеки у селищі та територіях, які обслуговуватиме поліцейська станція.

"Ми розуміємо, що через багаторічний збройний конфлікт люди, що проживають у Трьохізбенці та у прилеглих селах уздовж «лінії зіткнення», не відчувають себе повністю захищеними. Ми переконані, що відкриття цієї поліцейської станції – це необхідний крок, аби місцеві жителі відчували себе безпечніше та знали, що їм є до кого звернутися у скрутну хвилину".

Юрій Слухаєнко, заступник начальника ГУ НП у Луганській області наголосив, що з відкриттям станції понад 4 500 осіб, що мешкають у п’яти населених пунктах Трьохізбенської громади, зможуть отримувати поліцейські послуги якісніше та краще, а ефективність роботи дільничних офіцерів поліції та патрульних нарядів реагування значно підвищиться.

"Раніше Трьохізбенська громада отримувала поліцейські послуги від Щастинського територіального відділку поліції, що розташований за 40 кілометрів. Відтепер забезпечення поліцією своєчасного попередження протиправних діянь на території громади значно покращиться, й довіра населення до органів правопорядку зростатиме", – підкреслив пан Слухаєнко.

Володимир Гайворонський, голова Трьохізбенської ВЦА, подякував всім причетним до створення сучасної поліцейської станції й окремо наголосив на важливості сприяння громади Трьохізбенки, яка актуалізувала цю проблему.

"Спільними зусиллями нам вдалось отримати власну поліцейську станцію, де будуть отримувати послуги всі верстви населення, зокрема вразливі. Ми вдячні за підтримку та готові й надалі співпрацювати в інтересах громадян та громади", – наголосив пан Гайворонський.

Загальна вартість ремонтних робіт, що здійснювалася у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за кошти, виділені урядами Данії, Швейцарії та Швеції, склала 27 937 доларів США (789 207 гривень). Окрім того, ГУ Національної поліції у Луганській області здійснило закупівлю додаткової техніки та меблів для облаштування новоствореної поліцейської станції.

Стрічка новин