У Полтаві побільшало сержантів

Сьогодні у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – випуск. 74 курсанти закінчили навчання, аби в майбутньому поповнити лави Збройних Сил України. На урочистій події були і наші журналісти.

Учора – школярі, сьогодні – сержанти. 2,5 роки вони вивчали комп’ютерні науки, телекомунікацію та радіотехніку, аби незабаром поповнити лави Збройних Сил України. Повітряні сили, десантно-штурмові чи сухопутні війська, військово-морські сили або сили спеціальних операцій скоро поповняться новими спеціалістами. А сьогодні – їх свято. Вітають сержантів не лише викладачі, а й духовенство та представники влади.

Володимир Ліщенко, головний спеціаліст Департаменту з питань оборонної роботи ОДА 

- Хочу вам сказати, що ми дуже вами пишаємося. Пишаємося тими, хто в такий нелегкий для нашої країни час обрав найризикованішу професію військового службовця і захищає наші домівки, дає можливість нашим дітям ходити до школи. Ви – слава нації і смерть ворогам. Я дуже вам дякую, і ми вклоняємося перед вами. Слава Україні.

Під час заходу випускникам вручили дипломи. Шестеро з них отримали дипломи з відзнаками. 

Євгеній Леоненко каже, що думка стати військовим виникла спонтанно. Він проходив медичну комісію у військкоматі, де і загорівся ідеєю стати військовим.

Євгеній Леоненко, випускник Військового коледжу сержантського складу 

- Я дуже звик до нашого дружнього міцного колективу, і дуже важко, з тягарем на серці, покидаю це місце і далі їду служити в Чернігів. Тут я отримав навички, які мені допоможуть у військах: по засобах зв’язку, елементарні елементи стройової підготовки, фізичного виховання. Все для того, щоб мені було легше проходити службу далі.

У військовому коледжі говорять, що завжди тримають руку на пульсі, оскільки постійно оновлюють матерільно-технічну базу, аби навчати спеціалістів тому, що дійсно знадобиться під час проведення бойових дій. 

Роман Цибульов, т.в.о. заступника начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення

- Досвід АТО показав, що навчати потрібно тому, що необхідно під час бою. 70% у нас було практичних занять: у нас військова техніка зв’язку, робота на засобах зв’язку, основи військового управління, практика за військовим спрямуванням. Тобто, ми беремо максимально найбільш сучасні засоби зв’язку і впроваджуємо їх у навчальну програму, яку ми даємо курсантам.

Ми вітаємо випускників із закінченням коледжу та бажаємо їм успіху у подальшій службі на благо України.

Стрічка новин