Полтавська політехніка підписала Меморандум з компанією Weatherford

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і коледж нафти і газу підписали Меморандум про співпрацю та партнерство з компанією «Везерфорд» – однією з найбільших багатонаціональних компаній з обслуговування нафтових родовищ, що надає інноваційні рішення, технології та послуги в нафтовій і газовій галузі. Компанія працює у понад 90 країнах світу та має мережу приблизно з 1000 локацій, включаючи виробництво, сервіс, дослідження та розробки, навчальні заклади.

Полтавську політехніку та одну із найпотужніших нафтогазосервісних компаній світу поєднує багаторічна співпраця. Для студентів та викладачів вишу це, насамперед, унікальна можливість постійного підвищення власного професійного рівня, отримання корисних практичних навичок.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- З компанією Weatherford у нас відбувається багаторічна співпраця, ми реалізуємо принципи дуальної освіти, наші студенти як коледжу нафти і газу, так і навчально-наукового інституту нафти і газу, проходять виробничу практику на підприємстві Weatherford і отримують практичні знання. І, що дуже важливо, після проходження практики багато з наших студентів отримують пропозиції щодо працевлаштування на даному підприємстві. І я з великою гордістю констатую той факт, що в компанії Weatherford Ukraine працює близько 70% випускників полтавської політехніки.

З нагоди 90-річного ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Олександр Тертиченко, директор компанії Weatherford і, до слова, випускник університету, вручив подарунок - потужний 3D принтер.

Олександр Тертиченко, директор компанії Weatherford Ukraine

- З Полтавською політехнікою у нас дуже теплі і дружні відносини вже понад 10 років, з коледжем - теж. Я сам - випускник і коледжу, і Полтавської політехніки, тоді був університет, і більша частина наших співробітників - також випускники. І той невеликий внесок 3D принтер, який ми робимо сьогодні, - це маленька частинка того, що ми можемо зробити для політехніки в порівнянні з тим, що вони роблять для нас, яких спеціалістів, в якій кількості вони готують.

Потужний 3D принтер Da Vinci Super посилить навчально-наукову базу університету, зазначив ректор Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- Це унікальний і дуже потужний 3D принтер, на якому наші студенти будуть виготовляти свої моделі і реалізовувати свої наукові думки і ідеї. Ми дуже вдячні компанії за допомогу в розвитку матеріально-технічної бази нашого університету. Хотів би нагадати, що за допомогою такого 3D принтера, але меншої потужності, наші науковці і студенти виготовляли захисні екран-маски, які ми продавали як соціальний проєкт для медичних закладів і робили свій внесок в забезпечення здоров’я наших медичних працівників.

Підписання такого Меморандуму про партнерство та співпрацю - ще одна історична подія у житті політехніки, визначення подальших пріоритетних напрямків співпраці, серед яких - якісна підготовка випускників нафтогазових спеціальностей університету та коледжу, що відповідає вимогам роботодавців, та можливість оволодівати сучасними знаннями та передовими технологіями.

Стрічка новин