Українським військовим дозволили піднімати ногу нижче під час кроку

Українським військовим дозволили піднімати ногу нижче під час кроку

У Командуванні Сухопутних Військ розповіли про нововведення - стройовий крок, під час якого нога піднімається на 10-15 см.

Військовослужбовцям ЗСУ дозволили під час стройового кроку піднімати ногу не на 15-20 см від землі, як було раніше, а на 10-15 см. Про це у Facebook повідомила служба зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних Військ ЗСУ, передає Корреспондент.net.

Відзначається, що новий стройовий крок буде застосовано на військовому параді з нагоди 30 річниці Незалежності України. Тому в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького провели показове заняття з методики підготовки особового складу до цього заходу з урахуванням нововведень.

"Присутнім продемонстрували рух старого і нового стройового кроку поодиноко і в складі шеренг, парадного розрахунку. Військовослужбовці рухалися зі швидкістю 110 кроків за хвилину, а довжина кроку становила 70-80 см. Основною відмінністю стало те, що тепер військовослужбовці, які рухаються стройовим кроком, піднімають ногу на 10-15 см від землі, замість раніше визначених 15-20 см", - сказано в повідомленні.

Участь у заході взяли представники видів і родів Збройних сил України та сектору безпеки та оборони України.

Стрічка новин