У Полтаві відкрилася виставка юної художниці Єви Рибчуновської

У Полтавському художньому музеї відкрилася перша персональна виставка «На крилах мрії». Її автор – учениця дитячої художньої школи Єва Рибчуновська Єва. Деталі дивіться у сюжеті.

Єва народилася в творчій сім’ї художника-дизайнера та музиканта, тому вона змалечку звикла до мистецтва. Свої перші роботи юна художниця намалювала в 6 років. Її педагоги говорять, що дівчина надзвичайно талановита. Вона постійно генерує нові ідеї, а викладачі лише направляють її у правильне творче русло.

Ірина Шрамко, керівник творчої майстерні Полтавської художньої школи

- Тут роботи дівчини з 9-річного віку до 12 років. Можна подивитися, як дитина зростала в своєму творчому зрості, і ми бачимо багато графічних робіт на лінію, на пляму, на фактуру, потім у нас багато робіт фломастери ідуть, фарби гуашеві. Крім того, Єва дуже любить акварельну техніку.

На виставці презентовано 70 робіт. Усі вони яскравих кольорів. Єва говорить, що їй подобається яскравість в усьому. 

Єва Рибчуновська, юна художниця

- Ми бачимо цей стенд. Оці дві роботи я намалювала за одну хвилину.

Директор художньої школи викладає у Єви декоративно-прикладне мистецтво. Тому на виставці презентовано багато робіт і під її керівництвом. 

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи

- Виставка у нас відбулася так спонтанно, хоча робіт було дуже багато, але так склалося, що і вільне місце було в залі, і роботи були готові, тому представили нашим мешканцям, щоб вони переглянули, які саме діти навчаються в нашій школі, творчі діти, і скільки потрібно працювати для того, щоб досягти таких висот, як Єва на сьогоднішній день досягла, навчаючись в 3 класі нашої художньої школи.

Єва Рибчуновська мріє, що колись працюватиме на відомих кіностудіях світу. Вона хоче у майбутньому малювати фантастичних героїв і переносити їх на екран.

Стрічка новин