Втретє за рік нетверезим за кермо: у Полтаві затримали водія

Втретє за рік нетверезим за кермо: у Полтаві затримали водія

Чоловіку загрожує штраф у розмірі 40 800 грн із позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років.

24 лютого, близько 11-ї години, на вулиці Сінній, за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Fiat.

Під час спілкування із водієм, інспектори виявили у нього ознаки наркотичного сп'яніння, однак від проходження відповідного огляду громадянин категорично відмовився в присутності свідків.

"Як з'ясувалося, чоловік вже двічі протягом року притягався до відповідальності за керування в нетверезому стані та був позбавлений судом права керування транспортними засобами", - йдеться у дописі патрульної поліції Полтавської області.

Цього разу інспектори склали на водія протокол за ч.3 ст.130 (Дії, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Чоловіку загрожує штраф у розмірі 40 800 грн із позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років. Окрім цього, за керування автомобілем, будучи позбавленим права керування, на чоловіка винесли постанову за ч.4 ст.126 КУпАП.

Стрічка новин