Обласна філармонія презентувала музичний проєкт «Кузьма»

У Полтавському театрі ляльок артисти обласної філармонії презентували музичний проєкт «Кузьма». На сцені лунали найпопулярніші пісні гурту «Скрябін». Чим цього разу дивувала філармонія полтавських глядачів – у сюжеті Іванни Бурлаки.

Такі відомі та зрозумілі усім слова. Пісні гурту «Скрябін» не втрачають свою популярність. Зал охоче співає разом із артистами. Відчутно - публіка скучила за концертами.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Як ми знаємо, це дуже цікава, неординарна і непересічна особистість. Так сталося, що ми його втратили, Україна втратила його творчість, його правду, його ідеї, які він просував своїми піснями. Він був відкритим. Як він казав про себе «відкритий хлопець». Він не мав брехні, не мав фальшу. Ми сьогодні хочемо своєю філармонійною творчістю показати і передати частинку того, що він хотів дати людям.

«Кузьма» – новий музичний проєкт філармонії. Світлана Кравченко каже, що сама дуже любить творчість Андрія Кузьменка. Тому і вирішила втілити таку ідею в життя. У концертній програмі – найвідоміші хіти Кузьми: «Спи собі сама», «Старі фотографії», «Мам», «Мовчати», «Не стидайся, то твоя земля» та багато інших.

Світлана Кравченко, режисер-постановник

- Враховуючи, що в лютому місяці день його смерті, нам хотілося якось згуртувати людей. І це не концерт пам’яті Кузьми, ми не плануємо і не будемо тут говорити про нього. Кожен має свою думку про цього виконавця, про цей колектив. Тому ми сьогодні працюємо без ведучого, нон-стопом. З нами разом буде Кузьма, будуть уривки з його інтерв’ю звучати, і він буде разом з нами усіма, сподіваюся з глядачами, співати.

Режисер-постановник говорить, що такими проєктами вони хочуть донести до публіки, що філармонія – це не щось архаїчне. Вони сучасні і хочуть рухатися вперед разом зі своїми глядачами.

Стрічка новин