Юрій Болдирєв, який балотується до Верховної Ради 6-го скликання від Партії регіонів, сподівається, що результати позачергових виборів не будуть оскаржені незадоволеними учасниками

Таке припущення він висловив під час перебування на Полтавщині. В Решетилівці Юрій Болдирєв відвідав аграрний ліцей та дав прес-конференцію.

Юрій Болдирєв нині очолює підкомітет Верховної Ради «Свободи слова та віросповідання». І хоча він позапартійний, наразі балотується до Парламенту 6-го скликання в складі Партії регіонів. Говорить, що це – не випадково, адже він був у 1997-му році першим секретарем, як вона називалась тоді, Партії регіонального розвитку. Про мету свого приїзду до Решетилівки Юрій Болдирєв говорить, що він як депутат Верховної Ради приїхав зустрітися з людьми, як кандидат у нардепи веде передвиборну агітацію. Нині він відвідав Решетилівський аграрний ліцей, де зі студентами обговорив нагальні для молоді питання: працевлаштування, соціальних гарантій, програму бюджетного житла тощо. Дав депутат Верховної ради 5-го скликання і прес-конференцію для журналістів. До Полтавської області, говорить, він відвідав Миколаївську, Донецьку та ряд інших. Кругом, за його словами, люди цікавляться, чи повернуть їм вклади радянських часів. Відповідь є, запевняє Юрій Болдирєв, в проекті бюджету 2007-го року передбачено на ці цілі 750 мільйонів гривень. Висловив кандидат у народні депутати також сподівання, що результати виборів не будуть оскаржувати сили, яких не задовольнять результати, тоді бюджет буде прийнятий вчасно. Що ж до питання про скасування недоторканності, то, переконаний Юрій Болдирєв, це чергова піар-технологія опозиційних сил. Щоправда, пояснює він далі, якщо ж і скасовувати недоторканність, то і з депутатів, і з президента та суддів.

У власних виборцях Юрій Болдирєв впевнений. Адже, пояснює, переважна частина лекторату зі своїми поглядами уже визначилася. Основна ж боротьба буде за тих виборців, які минулого разу голосували за дрібні партії. У Парламенті 6-го скликання Партія регіонів, запевняє Юрій Болдирєв, буде в коаліції з комуністами. Хоча можливість співпраці з іншими силами не відкидають.

Стрічка новин