У Полтаві готові до прильоту птахів

Разом із перелітними птахами до нашого міста повертається тепло. За традицією, в цей час в очікуванні птахів розвішують шпаківні, синичники та інші «пташині будиночки». Деякі з них передала компанія «Консорт». Про це дивіться далі.

Птахи - наші маленькі друзі та помічники, впевнені учні та вчителі Полтавського еколого-натуралістичного центру. Тому за доброю традицією тут проводять свято до Міжнародного дня птахів. Головне у цьому святі - повісити годівничку. Долучають до ініціатив юних екологів. 

Валентина Дулій, заступник директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру 

- Ви бачите годівнички, підгодуй птаха. Проводиться така акція, де діти знайомляться із птахами, які залишаються у нас зимувати. Проводять великий зимовий облік. Звичайно, така акція природоохоронного спрямування практична. Діти розвішують годівнички.

Ідею створення такої мобільної годівнички подали юні екологи, прийшовши на екскурсію до асоціації «KONSORT». Анкета на створення такого проєкту на виробництві чекала свого часу. І от саме до Дня птахів асоціація створила 15 зручних годівничок.

Сергій Лещенко, маркетолог асоціації «KONSORT» 

- Заразом ми вирішили провести акцію для дітей, щоб вони подали ідеї того, як зробити життя братів наших менших кращим. Тобто, це може бути авторська конструкція годівнички, це може бути автопоїлка, автогодувальна станція. А ми або реалізуємо власними силами на виробництві цю ідею, ми її створимо.

Також для розробника універсальної конструкції на виробництві влаштують екскурсію і він отримає цінні призи.

Самі ж діти зізнаються: ідей поки немає, але будуть працювати над створенням конструкції.

Софія Тимошенко, учениця 

- Я не думала над цим питанням, але я думаю, зможу взяти участь у конкурсі. Але ідей поки не дуже багато.

У еколого-натуралістичному центрі й надалі планують створювати годівнички для пернатих друзів. 

Стрічка новин