Пернатих в Екопарку Ковалівка переселили у нове помешкання

Його розмір – 900 метрів квадратних. Будували його близько пів року. Зараз відвідувачі уже можуть подивитись на екзотичних птахів у новій резиденції. Подробиці – у сюжеті.

Шоломний кракс у природі мешкає у гірських лісах Венесуели і Колумбії. Цей представник вітає відвідувачів нової будівлі Екопарку. 

Раніше у холодну пору року птахи перебували в приміщенні, не доступному для відвідувачів. Тобто, побачити їх можна було лише влітку. 

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку 

- Основна мета Екопарку – не лише утримувати, але і показувати. Ми побудували цей павільйон, де буде відбуватися і утримання, і розведення. Є така мета, я думаю, що ми її обов’язково досягнемо.

Аліна Боровик, кореспондентка

- Зараз за вікном хурделиця і -11. А в цьому приміщенні +22 градуси тепла. За словами ветеринара, це комфортна температура для теплолюбивих тварин.

Тут можна зустріти какаду, фламінго, журавлів-вінценосів, павичів та інших пернатих. Кожен вид утримується в окремих вольєрах. Окрім цього, у будівлі мешкають пітон та варани. Зону тераріуму планують розширювати.

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку

- Змінюватись обов’язково буде. На сьогодні тут знаходиться частина водоплавної птиці, теплолюбної у зв’язку з важкими кліматичними умовами, з доволі суворою цьогорічною зимою. Буде додаватися зона тераріуму, уже у нас є нільські варани, капські варани, коробкові черепахи.

В Екопарку Ковалівка мешкають понад 100 видів птахів. А також плазуни, примати та копитні тварини. 

Стрічка новин