У Полтавській міській раді відбулася зустріч старост із перевізниками

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулася зустріч із старостами ОТГ, а також новообраними пасажироперевізниками. На ній старости зачитали звернення, які отримали від своїх мешканців. Останні скаржаться на стан громадського транспорту та новопризначених перевізників. Євгенія Манич – далі.

Відміна маршрутів та зростання ціни на квиток. І це не всі скарги, які отримують новообрані старости Полтавської ОТГ. Мешканці сіл скаржаться на перевізників, яких нещодавно поставили на маршрути.

Тетяна Литвин, староста Гожулівського старостинського округу ПМТГ

- На даний час люди зверталися до бувшої сільської ради згідно із цих перевезень пільгових. І друга в мене проблема – це Зорівка. Ми теж з нашим перевізником до грудня возили дітей. Я розумію, що цей населений пункт 10 кілометрів, але там є діти, хай їх 7-8, які навчаються в Гожулівському НВК. Діти не можуть доїхати до закладу.

Під час зустрічі обговорили проблему транспортного перевезення мешканців громади. А також розглянули питання відшкодування витрат за пільгове перевезення пасажирів. Представники влади зі свого боку говорять: проблеми обов’язково будуть вирішувати. Зараз головне завдання, щоб старости повідомили усі занепокоєння мешканців своїх сіл. 

Валерій Пархоменко, депутат Полтавської міської ради

- На сьогодні, ви знаєте, що Полтавський район, який ліквідований, функції його передані в об’єднані громади. У районної ради сьогодні немає власного майна, воно передано на ті території, де воно знаходиться. Бюджет, відповідно, не передбачає, тому для того, щоб виконувати відшкодування, необхідно укласти договори на перевезення із Полтавською міською радою.

Найближчим часом проблеми, які виникли з перевізниками, будуть вирішуватися. У майбутньому планують оголошувати конкурс на перевезення пасажирів міжміського сполучення та за його результатами будуть укладати нові договори.

Стрічка новин