Під стінами обласної ради пройшов мітинг «Ні, тарифному геноциду!»

«Ні, тарифному геноциду!». Сьогодні зранку під стінами обласної ради перед початком сесїі – мітинг. Люди приїхали з МиргородА, Лубен та Полтави. Знову вимагають справедливих тарифів. Аліна Боровик розкаже більше. 

Їх об’єднала одна проблема – непосильні тарифи. Люди емоційно викрикують. У руках тримають плакати. На одному з них – напис  «Облрада! Написати листа мало, їдьте у Київ!». Валентина Іванова проживає у приватному секторі у Полтаві. За її словами, у будинку 0 градусів. 

Валентина Іванова, полтавка 

- Вікна померзли. Все. Рятувала грілка, бутинки гріла і все. Виключила газ, опалення. Ходила розбиралась. Борги у мене. От я прийшла сюди з «Полтавгаз». У мене немає боргів.

Пані Валентина каже: у людей вимоги до влади – незмінні. 

Валентина Іванова, полтавка 

- Щоб знизили тарифи, щоб відмінили цю трубу. За що, кому йде за це трубопостачання? Вони що нам приходять фарбують, що-небудь роблять? Ми особисто проводили по вулиці, копали. Я – жінка, виходила, це у молодості було. Проводили ми цей газ. Вся вулиця була. І старі, і молоді.

Сергій Пушкаренко – учасник Євромайдану. Говорить: продовжує відстоювати права народу і зараз. Сам проживає у будинку в Полтаві. Опалює оселю дровами. 

Сергій Пушкаренко, полтавець 

- Дуже грошей не вистачає на газ, щоб платити за газ. А дрова то там знайдемо, то там знайдемо, попиляємо і псуємо пічкою. У мене пічка є. Я прийшов підтримувати, бо уже набридла їхня оця брехня. Вони брешуть тільки. Що вони корисного зробили для нас?

На мітинг відреагував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Це їхня позиція, вони мають на це право. Я виходив до людей. У мене була така абсолютно спокійна реакція. Ми домовлялися про те, що ми будемо інформувати, які питання будуть винесені на сесію Полтавської обласної ради.

Стрічка новин