Вечірня перевірка масажного салону на вулиці Небесної Сотні, 19 в Полтаві

У Телеграмі ще ввечері 22 лютого почали з'являтися відеоматеріали та фото про перевірку даного закладу. Сьогодні уже з'явився ролик. 

Тож у групі Конгрес у Телеграмі пишуть: 

- За численними зверненнями громадян Нацкорпус Полтави разом з іншими ГО нагадав поліції про існування та роботу борделю за адресою вул. Небесної Сотні, 91.

- Попередньо записавшись на екзотичну програму за телефоном, безперешкодно потрапили до приміщення.

На відео видно листівки з поміткою 18+, прайси, алкоголь, таблиці звітності, номера телефонів та дівчат. На виклик прибула і поліція. У групі у пості зазначають, що прибула і охоронна фірма, швидка медична допомога та рятувальні служби. У поліції даний випадок зафіксований. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- На жаль, адвокат, який представляв інтереси тих людей, які були в приміщенні, не дозволив поліцейським провести відповідні заходи, однак, відкрите кримінальне провадження, в рамках якого розслідується у тому числі і ситуація щодо надання послуг цими особами, які перебували в даному помешканні. У нас є ще декілька об'єктів, які зараз розслідуються, але на перід досудового розслідування, скажімо так, озвучувати ці матеріали буде недоречно і тільки можемо зашкодити досудовому слідству.

Стрічка новин