Київські поліцейські разом із комунальниками провели рейд захаращеними квартирами

Лише із 9 помешкань вивезено 20 тонн сміття. Тож такі виїзди до «проблемних» помешкань, через які у під’їздах – неприємний запах, антисанітарія та є загроза виникнення аварійних ситуацій, організовуватимуть і надалі.

Купи непотребу, якими закладені кімнати, і це викликає дискомфорт, адже досить часто такі смітники ще мають досить неприємний запах. І, як результат, – антисанітарні умови проживання і загроза виникнення аварійних ситуацій, як-от витік газу, пожежа або затоплення.

Віктор Мандибура, заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП у м.Києві

- Бувають навіть випадки, коли власники квартир за станом здоров’я не могли самостійно винести речі та потребували невідкладної медичної допомоги, але не могли вийти через завали сміття. Ми одразу викликали працівників комунальних служб, лікарів і допомагали їм дістатися до кімнати, де знаходиться людина, котра потребує фахової допомоги, і очистили приміщення від сміття.

Заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності столичної поліції Віктор Мандибура розповів, що у випадках надходження на спецлінію 102 повідомлень громадян про те, що їх сусіди живуть у захаращених сміттям квартирах, на місце події виїжджають співробітники відділів превенції районних управлінь поліції.

Поліцейських викликають на такі адреси комунальні служби, аби розчистити помешкання від сміття, та проводять із господарями профілактичні бесіди.

співробітник КП «Керуюча компанія» Оболонського району столиці

- Приїжджаємо неодноразово, прибираємо захаращену квартиру.

Лише під час цього рейду вивезено понад 20 тонн сміття із 9 квартир на території 9 районів Києва. На черзі – відпрацювання 3 районів столиці.

Стрічка новин