Кафедра образотворчого мистецтва ПНПУ святкує своє 40-річчя

Полтавський національний педагогічний університет ім. Володимира Короленка пишається своїми досягненнями. Кафедра образотворчого мистецтва своє 40-річчя відсвяткувала виставкою. На ній були присутні і наші журналісти.

50 митців об’єднали свої творчі напрацювання у виставці під назвою «Духовний поступ». Тут майже сотня робіт, і всі вони різні за жанрами: графіка, живопис, писанкарство, лялькарство, кераміка та батік.

Микола Степаненко, ректор ПНПУ, професор

- Кафедра сьогодні готує звіт про свою творчу діяльність. Кожен митець вибудував свій храм, а сьогодні вони представляють цілу духовну галактику. Поєдналися викладачі, маститі знані художники, випускники, які вже утвердилися міцно у духовному світі, і студенти, які тільки сходять на Олімп. Красивий такий триптих мистецький виходить: наставники, їх вихованці, колишні і теперішні.

За 40 років кафедра образотворчого мистецтва випустила не один десяток талановитих людей. Теперішні та колишні науково-педагогічні працівники – митці високого фахового рівня. Адже в університеті велику увагу приділяють формуванню широкого світогляду та естетичних смаків. 

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації НСХУ

- Мабуть, творчий звіт дуже важливий для кафедри, для викладачів і для випускників та студентів цього вузу. Викладач – це творча особистість. Якщо викладач не є творцем, то його праця може бути марною. Тому показані творчі роботи педагогів, студентів і випускників. 

Виставка триватиме у Краєзнавчому музеї до 19 квітня.

Стрічка новин