Податківці проводять зустрічі з полтавськими підприємцями

Податківці Полтавщини зараз проводять робочі зустрічі з фізичними особами-підприємцями, платниками єдиного податку другої-четвертої груп щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій. Днями у Полтаві такі зібрання з представниками бізнес-спільноти відбулися у великих торгових центрах.

Проведення зустрічей фахівців податкової служби області із підприємцями з питань реалізації державної політики у сфері оподаткування, роз’яснення окремих положень податкового законодавства, та загалом – налагодження взаємного діалогу між владою та бізнесом – звичайна практика в ГУ ДПС у Полтавській області. Цього разу відповідні робочі зустрічі-семінари із підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність, пройшли на їх робочих місцях: у торговому центрі «Універсам Полтава» та ТРЦ «Конкорд».

Роман Куницький, заст. начальника відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Полтавській області 

- Мета зустрічей – донести правдиву інформацію щодо застосування РРО. Окремою темою є реєстрація та застосування програмних РРО, їх популяризація, розвінчування міфів, які виникають у суспільстві щодо ПРРО, відповіді на злободенні питання, які будуть цікавити фізичних осіб-підприємців.

В ході зустрічі представники Головного управління ДПС у Полтавській області розповіли про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку протягом 2021 року та з 1 січня 2022 року, про декларування доходів громадян за 2020 рік. Також фіскали ознайомили бажаючих із корисними Інтернет-ресурсами, додатками, месенджерами Державної податкової служби й Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків. Під час зустрічі-семінару всі присутні отримали друковану продукцію від податкової, а також мали нагоду проконсультуватися із фахівцями, знайти відповіді на свої запитання та висловити пропозиції, як вдосконалити подібну співпрацю у майбутньому.

Стрічка новин