Весна прокидається, але пульсації холоду ще дістануть Україну

Весна прокидається, але пульсації холоду ще дістануть Україну

У вівторок 23 лютого на сході країни прогнозують 5-12 градусів морозу, а на заході України місцями до 12 градусів тепла.

За словами синоптика Наталії Діденко, 23-го лютого "гойднеться в синоптичній українській мисці морозний холодець".

Зокрема, східна частина України, Сумщина, Чернігівщина, Полтавщина, Дніпро з районами потраплять у відчутні "мінуси", очікується вдень -5-12 градусів. А вночі на північному сході навіть подекуди до -12-15 градусів.

Захід та, традиційно, Південна частина України будуть найтеплішими - максимально +4+9 градусів, на Закарпатті до +12 градусів. На решті території України вдень - близько нуля.

 Діденко додала, що вранці та ввечері в Україні можлива ожеледиця, а вдень під ногами "каша, калюжі та бруд по кісточки". Серйозних опадів у вівторок у більшості областей не прогнозують, на сході, північному сході та в центрі України можуть бути сильні пориви південно-східного вітру.

У Києві 23-го лютого протягом дня - близько нуля, без суттєвих опадів, хмарно. Ввечері у вівторок, а потім у середу у столиці - сніг та мокрий сніг. 24-го лютого у Києві короткочасно похолодає, а далі - знову потепліє.

У четвер-п'ятницю на Закарпатті та в прикарпатських областях є ймовірність максимальної температури до +13+15 градусів.

Стрічка новин