На Полтавщині – новий туристичний маршрут

«Місто великих планів та звершень, місто великої води і міцної землі». Так назвали новий туристичний маршрут у Кременчуці. Наша знімальна група разом із професійними екскурсоводами побувала на всіх його об’єктах.

Учасниками екскурсійного туру були професійні екскурсоводи. Скоро вони самі презентуватимуть маршрут туристам, котрі будуть приїздити на Полтавщину. Оглянути ж можна буде десять об’єктів. Серед них – «Парк Миру», «Міський сад», Придніпровський парк, палац імені Котлова, Свято-Миколаївський храм, сквер імені Олега Бабаєва та інші.

Анна Шендрик, співрозробниця маршруту 

- Кременчук – це асоціація із промисловістю. Ми хочемо показати, що Кременчук може бути і промисловим, і туристичним. Тому що місто із своєю унікальною великою історією. І можна сказати, що Кременчук – один із найнедооцінених міст у нашому регіоні в плані того ж туризму.

Маршрут розрахований на день, але за бажанням туристи можуть його варіювати. У місті є, де зупинитися. Нині будується чимало турбаз на березі Дніпра, в районі заповідної зони. У Кременчуці вдало поєднано історію міста із неповторною мальовничою природою.

Артур Ароян, співрозробник маршруту 

- Акцентувати на історії Кременчука, на його природі, наскільки це місто насправді неоцінене і багато людей не усвідомлюють, наскільки цікава його історія, наскільки цікаво можна всього побачити. Звідси народилася ідея зробити саме такий маршрут безпосередньо по самому місту. Власне, зараз і в контексті Полтавщини, і взагалі для України.

Турмаршрут розроблений на замовлення Департаменту культури і туризму облдержадміністрації та реалізується за його підтримки. Скористатися ним можуть всі охочі. Екскурсоводи, які вперше оглянули новий маршрут, залишилися ним задоволені.

Лариса Охріменко, науковий співробітник історико-культурного заповідника «Більськ» 

- Я вперше взагалі, тут. То для мене воно все цікаво. Жаль тільки, що не влітку. Тоді б краще було. В зелені все утопало б. Але погода сьогодні все одно гарна – сніг іде.

Мандрівку новими туристичними стежинами приурочили до Всесвітнього дня екскурсовода. Маршрут можна буде знайти у вільному доступі на сайті Департаменту культури і туризму уже найближчим часом.

Стрічка новин