Яма по вулиці 23-го Вересня у Полтаві, у якій загинула жінка, продовжує розширюватись

Там вже утворилось 3 провалля. Проте, ремонтувати поки не можна. Чому яму не засипали грунтом та скільки коштів закладають на ремонт – дізнавалась Аліна Боровик.

На цьому місці 4-го листопада жінка впала у п'ятиметрову яму. Потерпіла загинула. Вона працювала двірником. Зараз на лінії прокладання каналізаційного колектору утворилися три великих провалля, які збільшуються. Аварійні місця окреслили парканом та огороджувальними стрічками. Ремонтувати нічого не можуть, поки тривають слідчі дії. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Відкриті 2 кримінальних провадження. Одне із них - це службова недбалість, інше кримінальне провадження пов’язано із порушенням правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою. Тому у рамках цих двох кримінальних проваджень тривають слідчі дії.

Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал» 

- Ремонтні роботи ніякі у теперішній час не виконуються і не плануються. Після закінчення слідчих дій буде дана команда приступати до робіт. Плануємо там виконати роботи по заміні ділянки від будинку №13 до будинку №21. Це 200 метрів.

За словами Івана Мистюка, витратити на ремонт у місці провалля можуть скласти близько 3,5 млн грн. Тим часом ремонтують каналізаційний колектор на вулиці Дмитрієва. Проїзд перекрили. Тут зруйнувався оглядовий колодязь і виникла загроза руйнації проїжджої частини дороги, пояснює Іван Мистюк.

Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал» 

- Глибина - 5 метрів. Зараз ідуть роботи по демонтажу старого колодязя та будівництву нового із сучасних матеріалів з пластиковою прослойкою кільця, і плануємо десь до 2 тижнів закінчити роботи з благоустроєм. Кошти власні. Близько 500 тис. грн з матеріалами.

За словами фахівця, у Полтаві зараз 55 провалів на каналізаційних колекторах. 5 утворились 2021-го року. Поки температура повітря нижче нуля - ями утворюються не часто. Хвилюватись варто, коли настане відлига.

Стрічка новин