З робочим візитом на Полтавщині побував Міністр освіти й науки України Станіслав Ніколаєнко

У стінах Технічного університету він взяв участь у засіданні ради ректорів та дав прес-конференцію. Керманич освітянської галузі пообіцяв неабияке фінансування, збільшення на 35 відсотків заробітної плати викладачам та значне зростання стипендій. Сім шкіл регіону отримають кошти на ремонтні роботи.

Міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко в ході робочого візиту на ПолтАвщину відвідав ряд навчальних закладів, серед яких – національний Технічний університет. Тут пройшла зустріч з викладацьким складом та студентами. Одразу по ній Міністр взяв участь у роботі круглого столу за участю ректорів області. Розпочав з приємного: освітянська галузь цього року отримає надзвичайне фінансування.

На 35% збільшиться заробітна плата викладачів, студенти вузів отримуватимуть вже не сто п'ятдесят гривень стипендії, а 530, учні технікумів та ПТУ – 300 та 250 відповідно.

На цей навчальний рік пріорітетами стануть: розвантаження шкіл, захист вчителів та наповнення змістом освіти.

Щодо проблем, то вони, скоріше, соціальні: на тридцять тисяч дітей цього року менше пішло до перших класів; і досі не поспішають їхати на робочі місця у сільську місцевість випускники вузів. Виходом з останньої ситуації Міністр назвав заключеня контрактів, при цьому виплачуючи молоді по 5-6 окладів.

«Зірок з неба» Станіслав Ніколаєнко не обіцяв, та запевнив, що освіта й наука України розвивають у правильному напрямку.

Стрічка новин