Який стан газону головної футбольної арени Полтавщини?

Цієї неділі, 21 лютого, у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського пройде перший офіційний матч в 2021-му році. В зустрічі 15-го туру УПЛ «Ворскла» прийматиме клуб «Інгулець» з селища Петрове Кіровоградської області. Гра, що відбудеться без глядачів, розпочнеться о 14-ій годині. Як до неї готують головну футбольну арену Полтавщини, бачили наші кореспонденти.

Незважаючи на досить складну зиму та часту зміну погоди, газон стадіону «Ворскла» зараз перебуває в гарному стані. Тут заздалегідь увімкнули електроподогрів, що працює у звичному режимі, розповідає агроном футбольного клубу «Ворскла» Володимир Ловкий. 

Володимир Ловкий, агроном ФК «Ворскла» 

- Коли досягається певна температура, починається вегетація рослин, і ось зараз ми її як би розбудили, вона прокинулася, для цього ми, звісно, внесли деякі види міндобрив, щоб простимулювати її ріст, бо він зараз складний, внесли антистресові препарати, тому що на поверхні, як не крути, було до мінуса, можна подивитися, що деякі вершки трави підмерзли. Скажімо, на 12 градусів не розрахована вегетація.

Власне агроплівка зберігала тепло, захищала газон від опадів та вологи - дощу та снігу. Напередодні поле відкрили для першого тренування, і що теж важливо - з грунту тепер швидко почне відходити надлишкова волога, відбуватиметься провітрювання газону, розповідає клубний агроном. А в суботу, перед грою, планується підстригти газон.

Володимир Ловкий, агроном ФК «Ворскла» 

- Тому що вже після обіду впаде температура до мінус 3, до 0, буде сонце. Тоді ми повністю відкриємо поле, повинні теоретично підстригти його, в 13.00 в суботу буде тренування. Якщо встигнемо зробимо розмітку, якщо ні - зробимо її в неділю.

Глядацькі трибуни почнуть прибирати пізніше, адже гра з глядачами на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбудеться 27 лютого. У матчі шістнадцятого туру «Ворскла» прийматиме  «Олександрію». 

Стрічка новин