Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

До проєкту порядку денного було включено 28 питань.

Серед них: «Про внесення змін до Порядку проведення виплати одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом». 

Також на розгляді – проєкти рішень програм енергозбереження, енергоефективності, містобудівного кадастру Полтавської області, продовження дії обласної програми «Питна вода Полтавщини», зміни до цьогорічного бюджету та чимало інших. Всі вони важливі, зазначає голова постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном Лариса Босенко. Але серед цього переліку вона окремо виділила питання правової оцінки діяльності Акціонерного товариства «Полтаваобленерго». Зараз ця енергопостачальна компанія виставляє рахунки і надсилає листи до об’єднаних територіальних громад області із зобов’язанням розгляду на сесіях питання укладання договорів і оплати за опори, на яких розташовані інтернет-мережі. Звісно, це суттєво позначається на бюджетах громад Полтавщини, говорить голова бюджетної комісії обласної ради. Пряма мова.

Лариса  Босенко, голова постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном

- Коли ми зробили офіційний запит, бо минулого разу пан Стройний не з’явився на засідання бюджетної комісії, то офіційно надана відповідь, що це питання юридично не врегульоване. То в мене виникає питання, як і у всіх керівників громад, думаю, і у людей виникне питання, бо це все ляже тягарем на людей – на якій підставі тоді на сьогоднішній день вимагають ці кошти. І дуже незрозуміла ситуація, коли перший раз, наприклад, по одній з громад виставляють щомісячну оплату 33 тисячі, і коли вони не погоджуються, якась така ведеться незрозуміла риторика: ну ладно, ми вам тоді зменшимо. Нате вам по 18, платіть по 18 тисяч гривень в місяць. Це для мене взагалі дуже незрозуміло.

Стрічка новин