У Полтаві створили нову депутатську групу

«За розвиток! За велику Полтаву!». Депутатську групу з такою назвою створили у міській раді. Підписи збирали перед сесією. Що передбачає формування та хто до нього приєднався – дивіться далі.

Ініціатор створення депутатської групи «За розвиток! За велику Полтаву!» – депутат від партії «Слуга народу» Сергій Іващенко.

Сергій Іващенко, депутат Полтавської міської ради

- Це депутатська група, яка ставить головну мету. Це постійний контроль, моніторинг роботи міської ради, постійні нові проєкти. Ми повинні працювати на розвиток нашого міста. Це контроль роботи міського голови, який уже 3-тю каденцію у міській раді. Але ми знаємо, що він не дуже відноситься до питань розвитку міста. Цю головну задачу ми перед собою ставимо.

Олександр Удовіченко, представник політичної партії «Рідне місто», має опозиційну до міського голови позицію. 

Олександр Удовіченко, депутат Полтавської міської ради

- Полтавці обрали старого-нового мера Олександра Мамая. Методи роботи цієї людини нам добре відомі. Він не здатний на об’єднуючі дії. Він завжди шукає варіанти, як би обдурити партнерів, тих, хто сьогодні є у міській раді.

За словами депутата від «Слуги народу» Юрія Бражника, об’єднують політичні сили зі спільним баченням розвитку Полтави.

Юрій Бражник, депутат Полтавської міської ради

- Задача цього меморандуму – об’єднати навкруги в єдиний пул команду людей, яким місто Полтава небайдуже. Тих людей, які будуть опікуватись, передивлятись всі проєкти рішень, утворювати комісії. Будемо працювати не в роздріб по групах, по депутатських фракціях, а будемо працювати, як одна велика команда.

Про створення нової депутатської групи Сергій Іващенко оголосив на початку сесії.

Сергій Іващенко, депутат Полтавської міської ради

- Якщо ми уже втретє маємо нашого очільника, мера, то таке об’єднання депутатів є необхідністю. Адже, хтось має контролювати дії нашої міської влади.

Сергій Іващенко наголошує, до депутатської групи можуть вступити депутати міської ради з будь-якої фракції.

Стрічка новин