Чому варто вживати лимонну воду

Чому варто вживати лимонну воду

Лимонна вода – вже тільки промовляючи вголос назву цього напою, ми одразу відчуваємо свіжість. Вона має численні переваги для здоров’я, тому залишається актуальною і влітку, і взимку. Лимон – це універсальний фрукт, який вживають у всі сезони. Він насичений поживними речовинами, необхідними нашому організму.

Ось кілька відомих переваг вживання лимонної води:

Покращення травлення та схуднення. З давніх часів лікарі рекомендували пити теплу воду натщесерце. І вживання тієї ж води з додаванням соку лимона сприятиме покращенню загального самопочуття. Такий напій запобігає кислотному рефлюксу, стимулює травлення та полегшує випорожнення кишечника. Він вимиває токсини зі шлунково-кишкового тракту, зменшує здуття живота, знімає хворобливі симптоми, що супроводжують порушення травлення; в процесі посилює метаболізм і прискорює спалення жиру, допомагаючи схудненню.

Поліпшення стану шкіри. Ароматна та освіжаюча лимонна вода сприяє виведенню з організму токсинів. Вживання перед сніданком склянки такого детокс-напою допоможе зробити вашу шкіру гладенькою і сяючою.

Зміцнення імунітету. Цей напій, відмінне джерело аскорбінової кислоти, яка підсилює природну імунну систему організму. Вітамін С захищає вас від грипу, застуди; формує захист від патогенних мікроорганізмів, сприяючи виробленню білих кров’яних клітин.

Запобігання запаленню та анемії. Лимонна вода містить антиоксиданти, калій, фолати, флавоноїди, деяку кількість вітамінів групи В. Вони запобігають хронічному запаленню від окисного стресу, а вітамін С допомагає засвоювати залізо з їжі; тим самим забезпечуючи підтримку нормального рівня гемоглобіну в організмі.

Зменшення ризику появи каменів у нирках. Лимонна кислота з лимонів запобігає появі каменів у нирках, збільшуючи об’єм сечі. Якщо хтось уже страждає від каменів у нирках, тоді для запобігання їх збільшенню буде достатньо лише 125 мл лимонного соку на день. Він підвищує рівень рН у сечі, зміцнюючи тим самим здоров’я нирок і запобігаючи утворенню ниркових каменів.

Стрічка новин