На Полтавщині презентували новий туристичний маршрут

На Полтавщині презентували новий туристичний маршрут

У Кременчуці з'явився новий турпродукт – маршрут «Місто великих планів та звершень, місто великої води і міцної землі». У його межах туристи можуть познайомитися з парками, архітектурними пам’ятками та гастрономією Кременчука.

До маршруту входить 10 об’єктів: «Парк Миру», «Міський сад», Придніпровський парк, палац імені Котлова, Свято-Миколаївський храм, сквер імені Олега Бабаєва.

Співрозробниця маршруту Анна Шендрик радить пройти його у теплу пору року. У маршруту чітко прописана технологічна карта, всі місця, які можна відвідати, їхнє розташування, короткий опис кожного об’єкта.

"Кременчук, зазвичай, асоціюється з промисловістю. Але екскурсоводи хочуть показати його іншим, цікавішим. Місто нині славиться найбільш облаштованими парками в області. Також це місто має свої гастрономічні традиції. А ще намагалися висвітлити багатовікову історію Кременчука",– сказала Анна Шендрик.

Маршрут розрахований на день, але за бажанням туристи можуть його варіювати. У місті є, де зупинитися. Нині будується чимало турбаз на березі Дніпра, в районі заповідної зони.

Турмаршрут розроблений на замовлення Департаменту культури і туризму облдержадміністрації та реалізується за його підтримки. Скористатися ним можуть всі охочі. Приурочили його до Всесвітнього дня екскурсовода.

Маршрут можна знайти в вільному доступі на сайті Департаменту культури і туризму найближчим часом.

Стрічка новин