Чоловік з сином порушили правила катання на тюбах

Напередодні в соціальних мережах з’явилося відео, де чоловік із сином спускаються на тюбінгу на гірськолижньому курорті «Сорочин яр» під Полтавою.

Дружина чоловіка зняла на відео, як ті вилетіли за огороджувальну сітку. На фініші тюб не пригальмував, а навпаки, набрав швидкість. Внаслідок падіння обоє отримали серйозні травми. Жінка звинувачує в усьому адміністрацію.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Звернулися люди, що вони там відпочивали. Під час відпочинку злетіли з траси і отримали якісь тілесні ушкодження. Звернулися до поліції, щоб поліція провела відповідну перевірку з дотримання безпеки на місці події. Дана заява зареєстрована, поліція внесла дані відомості до ЄРДР і будуть проводитися відповідні процесуальні дії із залученням інших контролюючих органів, які також будуть надавати оцінку стану безпеки на даній території.

Адміністрація «Сорочиного яру» стверджує: ситуація сталася через те, що чоловік сам знехтував правилами безпеки.

Костянтин Дігтяр, адміністратор гірськолижного курорту «Сорочин яр»

- На наших правилах кругом написано, що якщо ви зайшли на територію «Сорочиного яру», ви автоматично погоджуєтеся з нашими правилами. У нас вказано, що «Ми не можемо вам дозволити кататися удвох, але і не можемо заборонити, тому що ви в нас орендували тюб. Ви повинні самі відповідати за себе і за своїх малих дітей». Він сказав: «Добре, ми все знаємо». Його вага, цього чоловіка, приблизно до 100 кг. Дитина ще кілограм 30-35 важить. То тормозний шлях в 135 кг буде метрів 50. А у нас, за стандартами європейськими, 30 м. Ви побачите на відео, що поруч, на першій гірці їде дитина, і батько разом з дитиною обігнали дитину на половині схилу. Він вилітав, а дитина ще не доїхала до кінця.

Стрічка новин