Полтавська поліція підписала меморандум з БО «Світло Надії»

Полтавська поліція підписала меморандум з БО «Світло Надії»

У Головному управлінні поліції Полтавщини відбулася робоча зустріч очільника обласної поліції Івана Вигівського з делегацією благодійної організації «Світло Надії» на чолі з її директором Романом Дроздом.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю щодо попередження та протидії епідемії ВІЛ/СНІДу та вірусних гепатитів «В» та «С» й туберкульозу в осіб, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання, а також щодо захисту поліцейських, які працюють із цією категорією громадян, від імовірного інфікування. Учасники зустрічі обговорили існуючі ризики та алгоритми дій для поліцейських, які працюють із цією категорією громадян, та механізм їх захисту від імовірного інфікування.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини 

- Дуже вдячний, що є такі організації, які надають допомогу людям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, пов'язаних із торгівлею людьми, також ВІЛ-інфіковані, люди, які хворіють гепатитом В та С. Взагалі це гарна ініціатива, ми готові її продовжувати. 

Роман Дрозд, директор БО «Світло Надії»

- На моє переконання, безпека суспільства, громади залежить від тісної взаємодії ГУ Національної поліції і благодійних громадських організацій. В кожної – своя мета та своя ціль. Так сталося, що наші завдання і цілі співпадають.

Стрічка новин