Як працюватимуть школи і садочки з 22 лютого

Нові правила карантину наберуть чинності з 22 лютого. 

Уряд ухвалив зміни, які стосуються рівнів епідемічної небезпеки. Про це написав у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Із 22 лютого на всій території України встановлюється «жовтий» рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів)».

«У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1–4-х класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання. Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. 

Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України 

- Освітній процес не має перериватися. Ми маємо дати шанс тому, хто хоче здобувати освіту, навчатися і мати доступ до знань. У тій частині, коли коронавірусна хвороба зробила неможливе: офлайн завдання. Перші кроки, які були зроблені, – це популяризація і винесення освітнього процесу в онлайн режимі, тобто – це телеуроки, формування, принаймні, можливостей спілкування онлайн викладача і здобувача освіти.

Стрічка новин