Миргородські школярі отримали найбільше призових місць в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

Конкурс відбувався у номінаціях «Література, журналістика», «Фото-, відео-, кіномистецтво» та «Комп’ютерна графіка».

Творчі змагання проводилися з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків; зацікавлення дослідженнями Землі і Космосу; популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук; підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури і мистецтва.

Євгенія Тур, учениця 9 класу Білоцерківської ЗОШ

- Я маю шикарного кота – я одягла на нього навушники. Фото назвала «Голоси космосу заворожують». Друге фото – це сільський пейзаж у час, коли заходить сонце. Ще одне фото відправила у номінацію «Комп’ютерна графіка». Усі три фото стали призерами конкурсу.

Карина Гоністратенко, учениця 9 класу Миргородської спеціалізованої школи №5

- Хоча мені не дуже подобається розповсюджувати неправдиву інформацію, працювати над цим проєктом мені дійсно сподобалося. Оскільки я новачок у цій справі, я дізналася, як робляться подібного роду телепроєкти.

Андрій Коморний, директор Миргородської станції юних техніків

- Гуртківці станції юних техніків здобули два третіх командних місця, три третіх індивідуальних місця. І одне перше місце. Але це не є ще завершальним етапом, так як навчальний рік не завершений і основні конкурси припадають на весняно-літній період.

Стрічка новин