Помер зірка фільмів "Іронія долі" та "Службовий роман" Андрій Мягков

Помер зірка фільмів "Іронія долі" та "Службовий роман" Андрій Мягков

Мягков помер у віці 82 роки.

Помер відомий радянський і російський актор Андрій Мягков. Йому було 82 роки. Про це повідомляє "РІА Новини" з посиланням на МХТ імені Чехова, передає ТСН.

Точні причини та обставини смерті актора поки не розкриваються. Але, за попередніми даними, причиною смерті нібито стала гостра серцева недостатність. Мовляв, Мягков помер ще до приїзду медиків. Дата і місце похорону актора також невідомі.

Мягков зіграв безліч ролей в театрі і кіно, але найбільше запам'ятався завдяки ролям у фільмах режисера Ельдара Рязанова "Іронія долі, або "З легким паром", де зіграв Женю Лукашина, а також "Службовий роман", Анатолія Новосельцев.

Майбутній актор народився у Ленінграді 8 липня 1938 року. А а 1965-му Мягков закінчив Школу-студію МХАТ. Служив у театрі Современник, а в 1977 році перейшов до Московського художнього театру імені Чехова.

Справжню славу йому принесли ролі у фільмах режисера Ельдара Рязанова – Службовий роман, Іронія долі, або З легким паром, Гараж, Жорстокий романс.

За роль Жені Лукашина у фільмі Іронія долі, або З легким паром удостоєний Державної премії СРСР (1977), а за роль Анатолія Новосельцева у Службовому романі – держпремії РРФСР імені братів Васильєвих.

Також він знявся в картинах Брати Карамазови, Дні Турбіних, На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі, Післямова, Гонки по вертикалі.

Стрічка новин