Всіх охочих запрошують цими вихідними провести ніч під Диканькою

20-21 лютого пропонують ночувати у наметах та доєднатись до екскурсійно-пізнавального маршруту. Організатори заходу – outdoor-poltava і «Мандруймо Полтавщиною». Подробиці дивіться у сюжеті Аліни Боровик.

Аліна Боровик, кореспондентка

- У лютий мороз вихідними іноді навіть не хочеться виходити до магазину. А дехто відпочиває на природі навіть взимку. Пропонують ночувати у наметах.

Юрій Репало холоду не боїться. Він – один з організаторів заходу. Обіцяє цікавий туристичний маршрут. Сміливців запрошує зустрітись 20 лютого на Автовокзалі о 8:15.

Юрій Репало, мандрівник

- Ми підемо у Вовчий яр, Парасоцьке урочище, зайдемо на Чернечі печери. Потім пройдемо Михайлівським парком і вийдемо у Стасі. Крім цього, ми побачимо ще й городище. Там у Стасях є така Кабанка Гора, умовна назва. Отакий у нас буде пізнавальний похід.

Для того, аби зимовий похід пройшов вдало, треба тепло одягнутись, зручно взутись. Окрім грошей на проїзд, взяти з собою їжу, воду, намет, спальник, килимок та туристичні бахіли, розповідає Юрій. Взимку краще брати кілька екземплярів спорядження. 

- Як додатковий килимок є той, що сам надувається.

Сергій уже був у зимових походах. Говорить, все не так страшно, як здається. Головне – гарно підготуватись. 

Сергій Глоба, мандрівник

- Не обов'язково, щоб палатка отоплювалась, скажемо так. Більшість у зимовий період часу беруть буржуйки, пічки різні. Намет ставиться просто на сніг, обкопується снігом, щоб не задував вітер. Це робить таку своєрідну капсулу. Тоді не так холодно при ночівлі.

Тим, хто хоче вперше поїхати в Карпати з наметом, мандрівники радять спочатку спробувати себе у маршрутах вихідного дня у межах області.

Стрічка новин