У Лубнах пиятика призвела до кривавого вбивства

Криваве вбивство у Лубнах, до якого призвела оковита. Під час розпиття чергової пляшки в одній із багатоповерхівок в центрі міста Лубен між двома чоловіками зав'язалася сварка. Закінчилася вона трагічно. Про це – далі у сюжеті.

Подія трапилася ввечері, близько 18-ї години. Чоловіки чаркувалися, говорили про життя, сперечалися. У якийсь момент градус непорозуміння перейшов граничну межу. Лайка переросла у бійку. Молодший чоловік 1992 року народження, гніваючись, вхопив ножа та вдарив в район ключиці 52-річного товариша по оковитій. 

Олег Кропивка, т.в.о. начальника Лубенського районного відділу поліції

- З’ясовано, що вживали алкогольні напої. А перед цим наш підозрюваний вжив наркотичні засоби, що подіяло відповідним чином на організм і збудило певну агресивність. У результаті сварки схопив ніж і однократним ударом наніс тілесні ушкодження у життєво важливі органи.

За словами підозрюваного у вбивстві, порізаний чоловік ще продовжував сваритися, намагався зателефонувати, але молодик відібрав у нього телефон. Після цього поранений спробував залишити приміщення, де відпочивав, та у під'їзді втратив свідомість. Молодик затягнув його назад до квартири та поклав на ліжко у кімнаті. Пізніше пояснив, начеб-то сподівався, що поранений чоловік проспиться після розпиття алкоголю. Однак останній помер і сестра молодика викликала правоохоронців та швидку допомогу. Чоловік 92-року народження не став чекати правоохоронців і залишив квартиру. Та невдовзі його затримали.

Олег Кропивка, т.в.о. начальника Лубенського районного відділу поліції

- Оперативними працівниками Лубенського відділу поліції було затримано зловмисника, доставлено до відділу поліції та оформлено документи щодо затримання у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Підозрюваний зізнався у скоєному вбивстві.

підозрюваний у вбивстві

- Перепалка получилася, такий конфлікт. Я просто хотів його ножем полякати. А що були всі дуже випивші у той момент. І я розкаююся дуже. Вину свою визнаю повністю, що я такий гріх зробив.

За рішенням Лубенського міськрайонного суду Полтавської області підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб. Тривають слідчі дії.

Олег Кропивка, т.в.о. начальника Лубенського районного відділу поліції

- Наразі йому кримінується умисне вбивство, стаття 115, частина перша. У випадку доведення вини загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років. Однак, останнє слово – за судом.

Стрічка новин