Витвори мистецтва юних художників і не тільки

У музеї Короленка презентували виставку, яка поєднала одразу декілька студій. Живопис, кераміка та Петриківський розпис. Автори – юні художники мистецького ліцею імені Софії Русової.

Художня студія «Інтер Арт» імені Батуріна, керівник якої – Григорій Волков, член Національної спілки художників, найбільше представлена на виставці. Ця студія має визнання на міжнародному та європейському рівнях, а роботи учнів демонструвалися в престижних англійських салонах. Декілька робіт навіть складають постійну експозицію в Британському посольстві. 

Григорій Волков, керівник студії «Інтер Арт» імені Батуріна

- Тут представлені роботи середнього і старшого віку. Завдання, які ми ставимо, – навчити бачити колір, експресію, кольорит, навчити бачити красиве, навчити розуміти мистецтво. Абстрактне, реальне, уміти виражати свої думки за допомогою фарб, ліній та другими засобами.

А це Петриківський розпис, виконаний учнями під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Анни Логвиненко.

Інна Бондаренко, методистка

- Роботи її і вихованців представлені теж сьогодні на виставці. Діти дуже люблять нашого викладача, і маємо надію, що вона з нами залишиться надовго, і цих робіт буде багато, які теж можуть поїхати за кордон, бо в неї є багато харизми та творчих здібностей.

Студія ліплення та кераміки «Територія Ї» демонструє спільну роботу викладача та учнів. Різного віку, але змогли виконати спільний проєкт – корабель.

Валерій Леонов, художник-кераміст, керівник студії ліплення та кераміки «Територія Ї»

- Як кажуть, є роботи, які можна читати. Іноді дивишся, око радує. Ми хотіли зробити речі, які можна теж читати, як книгу, візуальна книга така. Це спроба в цьому напрямку щось зробити.

Відвідувачам виставка подобається, кажуть: вона поєднала у собі все. 

Алла Тимошенко, зав.відділом виставкової та масової роботи Полтавського Художнього музею 

- Це мистецьке явище надзвичайно підіймає нас зараз, бо, вкладаючи в дитину, вкладаємо в майбутнє. Наші діти потужні, творчі, креативні, вони надзвичайно сучасні. Мені приємно, що ті тенденції, які в Європі тільки підіймають і розробляють, а тут уже високий малярський рівень.

Стрічка новин