МОЗ хоче розширити контакт-центр з протидії поширенню COVID-19 у зв'язку з вакцинальною кампанією

МОЗ хоче розширити контакт-центр з протидії поширенню COVID-19 у зв'язку з вакцинальною кампанією

Міністерство охорони здоров'я планує розширити потужності контактного центру з протидії поширенню COVID-19 у зв'язку з початком вакцинальної кампанії в Україні.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер під час пресбрифінгу в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Контакт-центр Мінохорони здоров'я з COVID-19 готується до прийому звернень, пов'язаних із вакцинацією. Ми тренуємо фахівців, змінюємо їхній алгоритм роботи. Тільки-но розпочнеться вакцинальна кампанія в Україні, контакт-центр матиме всю необхідну інформацію", - сказав він.

Окрім цього, Ярослав Кучер наголосив, що з 2 листопада 2020 року контактним центром скористалися 186 тисяч громадян. Було зареєстровано близько 11 тисяч звернень громадян, які передали на обробку в регіони.

"Здійснили близько 4,5 тис. виїздів мобільних бригад за запитом у контакт-центр. Близько 4,5 тис. консультацій провели лікарі через контакт-центр МОЗ. З 28 грудня до контакт-центру надійшло 79 запитів від медпрацівників або членів їхніх сімей для отримання оперативної інформації про стан розгляду їхніх заяв про виплати у зв'язку з захворюванням або смертю внаслідок COVID-19", - додав заступник міністра.

Ярослав Кучер також анонсував створення освітнього медичного серіалу для підвищення цифрової компетентності медпрацівників, яке фінансуватиметься ЮНІСЕФ.

Стрічка новин