У Кременчуці троє дітей отруїлись алкоголем

У Кременчуці троє дітей отруїлись алкоголем

Про це повідомив речник ГУ Нацполіції у Полтавській області Юрій Сулаєв.

"Учора в Кременчуці троє дітей віком 14-16 років потрапили до лікарні з алкогольним отруєнням. Поліція склала протоколи на продавця магазину та на батьків", – повідомив Юрій Сулаєв.

Попередньо встановлено, що група неповнолітніх (близько семи осіб) відпочивали біля магазину, де і придбали алкоголь. Коли трьом дітям стало погано, вони звернулися за допомогою до медиків.

Іван Жук, начальник Кременчуцького районного управління поліції, сказав

"Двоє хлопців 14-ти та 15-ти років, а також 16-річна дівчина, були доставлені до медичного закладу. Їм надана необхідна допомога, дівчина відпущена додому. Поліція склала адміністративні протоколи на власницю магазину за статтею 156 КУпАП, та на батьків за статтею 184 КУпАП. На часі поліція вивчає коло осіб, з якими діти ймовірно вживали алкоголь. З родинами і неповнолітніми проводиться превентивна робота".

Речник поліції закликає батьків частіше спілкуватись з дітьми. До слова, про це також зазначила в ефірі програми "Гість на Центральному" начальник відділу зв'язків з громадськістю УПП в Полтавській області Марина Зінюха.

Стрічка новин