Затримали командира підрозділу НЗФ «ЛНР»

Командира розвідувально-диверсійної групи одного з підрозділів незаконного збройного формування «ЛНР» затримали контррозвідники Служби безпеки України на Одещині. 

За даними слідства, уродженець Луганщини у 2014 році брав участь у захопленні Управління СБУ в Луганській області та забезпечував його  «охорону». Згодом продовжив терористичну діяльність та брав участь у бойових діях проти сил АТО/ООС у складі так званого «3-го Станично-Луганського батальйону ПДВ ДШБ» як командир розвідувально-диверсійної групи. Зловмисника затримали після прибуття на підконтрольну українській владі територію для виконання розвідувальних завдань щодо українських військових об’єктів. Наразі громадянину України повідомили про підозру в участі у терористичній групі та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

youtube/Служба безпеки України

- Я добровільно вирішив вступити в 3-й Станично-Луганський батальйон ПДВ ДШБ. 2020-го року я відновив контакт зі своїм старим знайомим, співробітником міністерства держбезпеки Луганської Республіки, від якого отримав завдання зі збору інформації про місце знаходження блок-постів на лінії розмежування.

Стрічка новин