Марина Зінюха: "Часто батьки навіть не підозрюють, чим саме діти займаються, що саме вони роблять в мережі інтернет"

Марина Зінюха: "Часто батьки навіть не підозрюють, чим саме діти займаються, що саме вони роблять в мережі інтернет"

Про це заявила в ефірі програми "Гість на Центральному" начальник відділу зв'язків з громадськістю УПП в Полтавській області Марина Зінюха.

Батьки приходять з роботи, втомлені. Їм простіше, коли дитина зайнята, коли вона не потребує їхньої уваги і коли дитина зайнята своїми гаджетами, говорить Марина Зінюха.

"Але часто батьки навіть не підозрюють, чим саме діти там займаються, що саме вони роблять в мережі інтернет. Тому тут такий вихід може бути: для молодших школярів є спеціальні програми, які встановлюються на телефон – на телефон дитини, на телефон батьків – і таким чином батьки можуть контролювати час, проведений в інтернеті дитиною, що саме дитина там робить, які сайти відвідує, якщо дитина, наприклад, хоче встановити якийсь додаток, це повідомлення приходить на телефон батькам, чи дозволяють батьки встановити такий додаток дитині".

Навіщо з підлітками говорити про загрози, які можуть виникнути під час користування соцмережами та програмами миттєвого обміну повідомлень, дивіться у програмі "Гість на Центральному".

Стрічка новин