У Художньому салоні діє виставка Г.Волкова «Молитва за мир»

У Полтавському Художньому салоні відкрили персональну виставку картин Григорія Волкова «Молитва за мир». У такий спосіб митець протестує проти військової агресії. На відкритті побували і наші журналісти.

Григорій Петрович малює вже більше 30 років. За цей час картин написав чимало, проте гостросоціальна тематика йому найближча. Він часто зображує тих, на кому залишила слід війна. Наприклад, роботи «Плач матерів» та «Котел».

Григорій Волков, автор виставки, художник

- Мій батько пережив окупацію. Він мені все розказував. Він пережив Голодомор. Мій родич був в партизанському загоні. Просто болить це, і малюєш те, що болить, те, що актуальне. 

Під час створення картин автор спеціально використовує насичені, драматичні кольори. Каже, йому важливо, щоб колір грав на образ і загострював його. Стиль своєї робити Григорій Волков називає пластичним реалізмом.

Григорій Волков, автор виставки, художник

- Є роботи, які я намалював років 30 назад, наприклад, «Снайпери». Проблема війни завжди мене переслідувала. Проблема насильства, проблема обездолених, тобто, соціальні проблеми.

Колеги та друзі відзначають особливий стиль митця. 

Іван Новобранець, художник

- Хороша виставка. Григорій малює якось, не як усі. Це вже добре. Є свій почерк. Комусь подобається, комусь - ні. Але він - особистість. Його портрети, бачите, якісь трішки нереальні, але це значить, що він, можливо, передає внутрішній світ цієї людини.

Виставка буде тривати до 28 лютого у виставковій залі Полтавської організації Національної спілки художників України.

Стрічка новин