Одночасно й майже на одній площі проводять сьогодні свої заходи прихильники Блоку Юлії Тимошенко й ті, хто поділяє погляди Партії регіонів

Відстоювали свої вибрані території прихильники політичних сил ще за кілька годин до офіційного початку заходів.

Свою заявку до канцелярії міськвиконкому щодо проведення громадської акції згідно з чинним законодавством організатори мітингу на підтримку блоку Юлії Тимошенко подали ще сьомого вересня. Тринадцятого рівно о 18-тій на площі біля центрального входу до театру імені Гоголя чекали на виступ одного з лідерів блоку Андрія Шевченка, заявлена була і концертна програма. Та саме на це число, й теж увечері, розраховували зустрічати одного зі своїх лідерів Нестора Шуфрича й штаб Партії регіонів. Заявку ж подали напередодні увечері до тієї ж канцелярії.

Площу представники Партії регіонів мали б звільнити рівно о вісімнадцятій, але ж бютівці в такому разі не мали б часу підготувати сцену, вирішити свої технічні, організаційні питання для виступу свого представника. Останні обурені роботою відділу громадської безпеки, що мав би врахувати всі нюанси організації, а ще дивуються спритності й непорядності «регіоналів».

Крім цього обласний штаб БЮТу розповсюдив офіційну заяву блоку, у якій серед іншого говориться про те, що (цитата): в рамках візиту Андрія Шевченка до Полтави було заплановано на Театральній площі мітинг та концерт для молоді, проте зранку 13 вересня на площі почали монтуватися намети та сцена з символікою Партії Регіонів. На звернення представників БЮТу з приводу заявленої заздалегідь акції представники Партії Регіонів не взяли до уваги це повідомлення. За їхнім планом сьогодні на Театральній площі буде виступати Міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, який останнім часом асоціюється не з нейтралізацією катастроф та конфліктів, а навпаки – зі створенням вищезазначених явищ, в тому числі – й суспільно-стихійних лих. Кінець цитати. Від Партії Регіонів наразі офіційних заяв не надходило.

Як повідомили нам у відділі громадської безпеки, на 13 вересня, крім цих двох мітингів, жодна інша політична сила на жодну іншу площу у місті не претендувала.

Стрічка новин