Стартував Всеукраїнський конкурс, присвячений Лесі Українці

Стартував Всеукраїнський конкурс, присвячений Лесі Українці

Розпочався Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

У ньому  можуть брати участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності; учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності, у тому числі учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів; діти з обмеженими можливостями та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал». Проходитиме він у три етапи: 1-й етап – регіональний, 2-й етап – відбірковий, 3-й етап – фінальний. 

Конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях: серед учнів 1-4 класів (номінації «декламація», «малюнок»), 5-7 класів (номінації «декламація», «малюнок»), серед учнів 8-9 класів (номінації «декламація», «інсценізація», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «твір», «вокал»), серед учнів 10-11 класів і студентської молоді (номінації «декламація», «інсценізація», «аудіовізуальний твір», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «вокал»).

Довідково. Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті. З кожним роком зростали популярність, кількісний і якісний рівень конкурсу, розширювалася його географія. За роки проведення Конкурсу з’явилися нові номінації й традиції

Детальніше про конкурс та умови участі в ньому на сайті https://konkurs-lesya.com.ua/

Нагадаємо, глава держави доручив Кабміну забезпечити затвердження плану заходів із відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки. На Полтавщині також готуються до святкування 25 лютого. Вже затвердили план заходів.

Стрічка новин