У Полтаві провели соціальну рекламу читання

Конкурс «Соціальну рекламу читання» провела кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка. Участь брали школярі та студенти з усієї області. На фінальному етапі визначили переможців. Подробиці дивіться у сюжеті.

На цьому плакаті – герої Гоголя та Мігеля де Сервантеса. Таку соціальну рекламу читання створила Анастасія Ткачук, учениця 8-го класу Полтавської гімназії №17. Вона посіла друге місце у конкурсі серед відповідного формату. 

Анастасія Ткачук, учасниця конкурсу

- Читання – це неймовірно цікаво. Кожна книга – це особлива історія, яка зображує різні події. Зображені різні книги. Неначе голограмою відображені малюнки, що знаходяться у них.

Інша учасниця конкурсу – Ольга. Навчається у 10-му класі Полтавської школи №19. Теж створила плакат. 

Ольга Монахова, учасниця конкурсу 

- Мені завжди було прикро бачити, як поступово згасає інтерес до книги серед моїх однолітків. І от цей конкурс став для мене нагодою звернутись до таких, як я, і розказати про свою любов до книги, про свій досвід.

Студентки кафедри журналістики також створювали соціальну рекламу під час вивчення дисциплін. Олександра зробила плакат за допомогою фоторедактора. Зобразила книги у крапельниці. 

Олександра Усатенко, студентка ПНПУ ім.В.Короленка

- Вирішила, що це досить актуально у період пандемії поєднати книгу з такими ліками, бо зараз всі деградують, соціальні мережі, люди перестали читати. Крапельниця – це як символ швидкої допомоги і рятування людей від деградації.

Алла зняла відеоролик. Показала, як може змінитись життя, коли людина починає читати книги. 

Алла Плаксюк, студентка ПНПУ ім.В.Короленка

- Зараз ми потопаємо у нескінченному потоці інформації. Ми її отримуємо із телевізора, гаджетів різних. Він такий нескінченний, і ми не встигаємо щось своє нове придумувати, уявляти, і тому книга – вона дає змогу відкритись нашій уяві.

Кафедра журналістики проводить конкурс соціальної реклами читання уже втретє. Цього разу він зібрав рекордну кількість учасників – 64. Соціальну рекламу читання робили до міжнародного дня дарування книг. Відзначають свято 14 лютого. Добровільну ініціативу започаткували у 2012-му році.

Стрічка новин