У Полтаві пройшов мирний автопробіг «Ні закону 2695»

Його мета – заявити незгоду із збільшенням повноважень поліції. У мирній акції взяли участь понад сотню водіїв, на автомобілях яких – лозунги «Ні розширенню прав поліції!», «Ні поліцейському свавіллю!», «Проти законопроекту 2695!».

14 лютого по всій Україні автомобілісти провели автопробіги. Все для того, аби привернути увагу суспільства та влади до законопроєкту №2695, який передбачає розширення прав поліції і спрямований на боротьбу із нетверезими водіями. Як говорять самі активісти, такий закон взагалі не пов’язаний з виявленням нетверезих автомобілістів, як це було презентовано раніше.

Дмитро Бурмака, автоблогер 

- Ми збираємо людей, хочемо показати, що даний законопроєкт ще «сирий», і його потрібно повернути на доопрацювання. У нас мирна така акція для того, щоб усі звернули на це увагу, тому що, можливо, у вівторок Парламент розглядатиме у другому читанні даний законопроєкт.

На початку лютого полтавські водії вже мітингували під Верховною Радою, вимагаючи від депутатів не приймати закон. Тоді розгляд законопроекту №2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» перенесли. Але водії не припиняють спроб скасувати прийняття цього закону.

Антон Болтік, адвокат

- Ми вважаємо, що збільшувати відповідальність п’яниць за кермом обов’язково потрібно, однак, збільшення повноважень працівникам поліції на сьогоднішній день є недопустимим. Оскільки суспільство і самі працівники ще не готові до цього. Тому зібрали такий мирний автопробіг.

Участь в акції взяли понад сотня автомобілістів. Всі вони готові боротися за свої права та закликають владу не приймати даний законопроєкт.

Стрічка новин