У Кременчуці запрацював єдиний сервісний центр Пенсійного фонду

Місцеві мешканці кажуть: приміщення – гарне, послуги надають оперативно. Єдиний мінус – добиратися до нього важко. Наша знімальна група теж побувала там.

За часів СРСР у цьому приміщенні планували відкрити дитячу та жіночу консультації. Потім його законсервували, а минулого року відремонтували за кошти Пенсійного фонду. І в Кременчуці запрацював єдиний сервісний центр.

Світлана Лиходій, начальниця відділу обслуговування громадян Кременчуцького сервісного центру Пенсійного фонду

- Умови кардинально різні від того, які були у нас раніше. Це і більш зручне приміщення, і зал очікування. Я думаю, що тут буде зручно і нам, і нашим відвідувачам.

У центрі діє електронна черга. «Стати» в неї можна через веб-портал Пенсійного фонду. Також довідки громадяни можуть отримати і за номерами телефонів. І, звісно, завітати до нової установи безпосередньо. Нині там приймають відвідувачів, дотримуючись необхідних правил карантину.

Роман Ареп’єв, начальник відділу обслуговування Кременчуцького сервісного центру Пенсійного фонду 

- Спеціалісти відділу обслуговування виходять до зали обслуговування, приймають документи. І потім на своєму робочому місці їх опрацьовують і видають громадянам, які до нас звернулися.

Місцеві мешканці стверджують: новий центр їм подобається. Але нарікають на те, що доїхати до нього не просто. А ще висловлюють побажання, щоб туди почав їздити комунальний транспорт.

Галина, місцева мешканка

- Так приміщення гарне. Тільки добиратися. Шутка, звідки добиратися. Важко у таку погоду, важко.

Анатолій, місцевий мешканець

- Сюди незручно добиратися. Перенести сюди його, за насип, у дідькову далечінь, кому це треба було?

Роман, місцевий мешканець

- Приміщення гарне, але добиратися не дуже добре. Я не проти того, щоб сюди ходив комунальний транспорт.

Пенсіонери кажуть: сподіваються, що до їхньої думки дослухається влада.

Стрічка новин