«Рух» – «Ворскла» – 1:1

Вчора у рамках 14 туру Української прем’єр-ліги полтавська «Ворскла» у Львові на стадіоні «Арена Львів» зіграла внічию 1:1 з футбольним клубом «Рух».

Це був перший офіційний матч 2021 року, і вже з перших хвилин зустрічі гравці із міста лева захопили ініціативу. В результаті їх активність призвела до призначення пенальті у ворота полтавців. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Климчук.

Під час зимової перерви в складі «Ворскли» відбулися деякі кадрові зміни. Тож в стартовому складі з’явилися новачки: 24-річний гравець збірної Люксембургу Олів’є Тілль та орендований у «Динамо», теж півзахисник Георгій Цітаішвілі. Грузинський легіонер і відзначився на 52-й хвилині зустрічі дебютним голом. Цітаішвілі увірвався з лівого флангу у штрафний майданчик «Руху», пройшов кількох захисників і потужно вистрелив під ближню стійку. В кінці поєдинку обидві   команди мали кілька нагод вирвати перемогу, але фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1. Тож полтавська «Ворскла» втратила не лише два очки у грі з аутсайдером, а й нагоду вийти на третє місце в чемпіонаті УПЛ. Після чотирнадцяти турів чемпіонату України «Ворскла» посідає 5-те місце. Наступний матч полтавці проведуть теж на виїзді. В селищі Петрове Кіровоградської області вони зіграють з місцевим клубом «Інгулець». Ось як прокоментував результат зустрічі головний тренер «ворсклян» Юрій Максимов.

Юрій Максимов, головний тренер ФК «Ворскла»

- Скажу відверто, нам не вдалася гра в атаці. Ми розраховуємо на наших нападників. Вимагали від них більшого, але їм сьогодні не пішла гра. В нас багато футболістів із сонячних країн, відтак, їм складно грати за такої погоди. Гадаю, їхні ігри ще попереду. Нічию вважаю закономірним результатом. Робити глобальні висновки по першій грі важко.